Skip to content Skip to footer

MARKETİM HAKKINDA

Bartın Marketim, Türkiye perakende sektöründeki değişim ve gelişmeleri yakından takip ederek ürün ve hizmetlerinde müşterilerinin beklenti ve ihtiyaçlarına cevap veren bir kalite markası olmayı ve özellikle et ve et ürünlerinde yarattığı markaları ile Türkiye’nin aranan ve takip edilen lider markaları arasında yerini almayı ana hedef olarak benimsemiş / kabul etmiştir.

Bartın Marketim, her türlü ticari ve yönetim faaliyetlerini müşteri memnuniyeti odaklı gerçekleştirmeyi, değişmez bir şirket kültürü ve temel prensip olarak bütün çalışanları ile birlikte benimsemiş vee kabul etmiştir. Personelimizi bilinçlendirme ve motivasyon eğitimleri ile donanımlı hale getirerek, müşterilerimize verilen hizmet kalitesini her geçen gün daha da yükseltebilmek temel amaçlarımızdandır.

Bartın Marketim olarak bizler üretici ve tüketici arasında köprü vazifesi yapmaktayız. Tespit ettiğimiz tüketici istek ve şikayetlerini üretici firmalara ulaştırmanın, müşterilerimizin güven ve huzur içerisinde ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri için olumlu sonuçları olduğunun bilinci ile hareket etmekteyiz.

Bunlarla birlikte ;
Bartın Marketim, sağlıklı, taze ve güvenilir ürünler sunarak, müşteri memnuniyetini yükseltebilmek için yeni ve modern yatırımlarla sürekli bir gelişim içerisinde olmayı amaç olarak benimsemiştir.

CEO – Harun GÖKBAYRAK

BLOĞUMUZU İNCELEYİN