Skip to content Skip to footer

Sevgili Müşterilerimiz,

Sipariş hizmetimiz Pandemi sebebiyle HAFTAİÇİ : 08:30 – 20:00 / HAFTASONU : 10:00 – 17:00 saatleri arasındadır. Servis saatlerimiz pandemi sürecindeki kısıtlamalar değiştikçe ve normalleşme adımları atıldıkça daha geniş saat aralıklarında olacaktır. 

Tüm Bartın iline hizmet vermekle birlikte, Amasra, İnkum ve çevrelerine de sipariş hizmetimiz bulunmaktadır.

www.marul.com ONLINE MARKET SİPARİŞ UYGULAMAMIZI KULLANABİLECEĞİNİZ GİBİ, CANLI DESTEK HATTIMIZDAN DA SİPARİŞLERİNİZİ BİZLERE İLETEBİLİRSİNİZ.

Vermiş olduğunuz tüm siparişler market raf fiyatına ücretsiz teslimat ile kapınıza kadar ortalama 1 saat içerisinde gelmektedir. 

Ödemelerinizi ister kapıda nakit, ister kapıda bankamatik ya da kredi kartı ile isterseniz de sodexo mobil uygulamasındaki kodu siparişi getiren personelimize vererek gerçekleştirebilirsiniz.

Detaylı bilgi alamk içiin canlı destek hattımızı kullanabilir ya da destek@bartinmarketim.com e-posta adresimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

MARKETİMDEN

SİPARİŞİN KAPINDA

Icon

Marul.com Online market

  • Siparişlerinizi www.marul.com online market sipariş uygulamamızdan hızlıca raf fiyatları ile verebilirsiniz. Siparişiniz ortalama 1 saat içerisinde personelimiz tarafından teslim edilecektir.
HEMEN SİPARİŞ VER
Icon

Canlı Sipariş Hattı Her zaman Yanınızda

  • Canlı Sipariş hattımız ile 7 gün 24 saat tüm market siparişlerinizi verebilirsiniz. Alanında uzman personelimiz siz değerli müşterilerimiz ile ilgileneceklerdir.
7/24 Ulaşın sipariş verin
Icon

Whatsapp Hattımız İle buradayız

  • Diğer sipariş seçeneklerimize ek olarak whatsapp hattımız üzerinden siparişlerinizi 7/24 bizlere iletebilirsiniz.(www.marul.com üzerinden vereceğiniz siparişleriniz daha hızlı tarafınıza teslim edilmektedir.)
whatsapp Sipariş