Skip to content Skip to footer

Kurumsal Kariyeriniz Marketim'de Olsun

Kasa Personeli

Marketim mağazalarımızda aktif rol oynayan kilit personellerdir kasa personelleri. Yoğun iş temposu ve yüksek sorumluluk bilinci ile ailemizin bir parçası olabilirsiniz.

Şarküteri

Daima taze ve hijyenik hizmet anlayışı ile ekstra özen gösteren şarküteri personellerimiz bizler için çok kıymetlidir. Sizler de şarküteri bölümümüzde ailemizin bir parçası olabilirsiniz.

Et Ürünleri

%100 Yerli üretim olma özelliği taşıyan et ürünlerimizin ve doğrudan kendi üretimimiz olan MARKETİM ÖZEL DANA KASAP SUCUKLARIMIZ ile et reyonumuz bizler için ayrı bir markadır.

Manav

Haftanın her günü Bartın'da en taze ürünlerin satıldığı manav reyonumuz tüm Bartın Halkına yoğun iş temposu ile hizmet vermektedir. Siz de Marketim şubelerinin manav reyonlarında ailemizin bir parçası olabilirsiniz.

Reyon Personeli

Daima hareketli daima enerjik. Bir market işletmesinin bel kemiği olan reyon personeli kadrolarımız müşteri memnuniyetinin ve müşteri ile iletişimin temel noktasıdır.

Depo-Ürün Kabul

Ürünlerin sevk edilmesi, kabulü ve stokların doğru kontrolü. Bir market işletmesinin devamlılığı profesyonel depo personellerine bağlıdır.

kariyerinizdeki bakış açınızı değiştirin

Kariyerinize yön verebileceğiniz birçok departmanımız var.

Sıkça Sorulan Sorular

Web sayfamız üzerinden yapmış olduğunuz iş başvurunuz, insan kaynakları departmanımız tarafından değerlendirmeye alınarak ihtiyaçlar doğrultusunda işe alım uzmanımıza yönlendirilmektedir. Uzmanımız başvurunuz ile alakalı sizinle iletişime geçecektir.

Personel ihtiyacımız değişiklik göstermektedir. Bu sebeple uzmanlık alanınıza göre yapmış olduğunuz başvurunuz personel ihtiyacı olması durumunda uzman personelimiz tarafından değerlendirilecek ve yüz yüze görüşme için tarafınıza dönüş sağlanacaktır.

Başvuru yapacağınız birimimiz ile alakalı daha öncesinde deneyiminizin olması başvuru yapan diğer adaylar arasından sizleri ön sıralara taşıyacak ve avantaj sağlayacaktır. Ayrıca başvuru esnasında Özgeçmişinizi sistemimize yüklemeniz oldukça önemlidir.

Kariyerine market/hizmet sektöründe başlamak isteyen ya da bu alandaki kariyerine marketim kurumsallığı bünyesinde devam etmek isteyen herkese Bartın Marketim marketler zincirinin kapısı daima açıktır.

Kısaca belirtmek gerekirse hiç durmayın hemen iş başvurunuzu yapın.

fill in the form below