Skip to content Skip to footer
BARTIN MARKETİM BESİHANE

Bartın Bölgesinde Halkımıza sunduğumuz etin en doğalı ve en lezzetlisi olması bizim için çok önemlidir. Bu anlamda kurmuş olduğumuz besihanemiz ile tüm şubelerimize büyükbaş hayvan etini bünyemizden sağlamaktayız. 

Bartın Marketim’e özel olan üretmekte olduğumuz %100 Dana Eti Marketim Sucuklarımız için doğrudan besihanemizde yetiştirilen hayvanlar kullanılmaktadır.

7 gün 24 saat izlenmekte olan hayvanlarımız tamamen doğal yemlerle ve Bartın Bölgesinin eşsiz doğasının sunduğu nimetlerden faydalanılarak beslenmekte olup düzenli veteriner kontrolleri ile takip edilmektedirler. 

İyi Tarımla Yetiştirilmiş Hayvanlar!

İyi Tarım Uygulamaları (İTU); İnsan sağlığına zararlı kimyasal, mikrobiyolojik, fiziksel kalıntılar içermeyen, çevreyi kirletmeden veya doğal dengeye zarar vermeden üretilen ve bu işlemlerin kayıt alınmasıyla kontrol edilen üretim şeklidir. İyi Tarım Uygulamaları, topraktan sofraya kadar uzanan bütün üretim ve pazarlama aşamalarını kapsar.

Sanayiden Uzak Yerleşim

Besihanemizin bulunduğu yerde sanayi bölgesi bulunmuyor. Bu sayede hayvanlar tamamen temiz bir havada yetişmektedir. Hayvanlarımızın tükettiği su, Bartın'ın doğal kaynaklarından gelmektedir. Besihanemizde bulunan her hayvan en doğal şartlarda bakılmaktadır.

Doğal Beslenme

Bartın yöresinde üretilmekte olan %100 doğal hormonsuz, GDO 'suz büyükbaş hayvan yemleri ile beslenen hayvanlarımız en iyi şartlarda bakılarak sofranıza gelmektedir. Bartın bölgesinin eşsiz doğası ve yeşilliği sayesinde sağlıklı ve temiz hayvan üretimi yapmaktayız.